Ми працюємо у обмеженому режимі, оскільки більшість нашої команди наразі у відпустці. Прохання врахувати можливу затримку в обробці вашого замовлення. Дякуємо за розуміння!
Зоряні Війни (Ти Потрібен Своїй Імперії) / Star Wars (Your Empire Needs You) (ms-001234) Металева табличка - 15x30см

Зоряні Війни (Ти Потрібен Своїй Імперії) / Star Wars (Your Empire Needs You) (ms-001234)

170,00 грн
Доступність:
Немає в наявності
Короткий опис

Дарт Вейдер - це вже не просто персонаж зі світу фантастики, а цілком реальний герой сучасності. Саме тому оригінальна табличка з Дартом Вейдером ніколи не вийде з моди так само, як і самі Зоряні війни.

Розмір:
15x30см
Категорія: 
Теґи: 
Зоряні Війни, 
Дарт Вейдер

Дарт Вейдер - це вже не просто персонаж зі світу фантастики, а цілком реальний герой сучасності. Саме тому оригінальна табличка з Дартом Вейдером ніколи не вийде з моди так само, як і самі Зоряні війни.

Вінтажні таблички можуть стати чудовою прикрасою і здатні надати неймовірний стиль і характер будь-якому приміщенню. Вони є стійкою тенденцією в дизайні інтер'єру, і декоратори постійно пропонують фантастичні ідеї їх використання.

Для виготовлення табличок використовується листовий метал, безпосередньо на який наноситься зображення. Його сюжет відповідає певній тематиці і історичному періоду - підбираються відповідні шрифти, кольори, оригінальні макети. При цьому якісні фарби і високотехнологічний процес забезпечують збереження зображення.

Оригінальний вигляд табличок надає тиснення, якому були піддані деякі її області. Завдяки цьому зображення виглядає об'ємним і більш живим, а гра світла і тіні робить кольори більш насиченими.

Оптимальний розмір робить таблички доречними на будь-якій стіні - вони не губляться серед інших елементів декору і в той же час не захаращують її.

Широкий асортимент табличок в нашому магазині дозволяє вибрати саме ту, яка стане елегантним вінтажним штрихом, що доповнює ваш інтер'єр.

Розмір 15x30см
Монтаж / Орієнтація Книжна
Вид кріплення Отвори
Рельєф (тиснення) Присутнє
Покриття Глянцеве
Форма Прямокутна
Виробник Китай
Код товару ms-001234