Metallica (Hardwired Band) (ps-0036) Постер/Плакат - Стандартний (61x91.5см)

Metallica (Hardwired Band) (ps-0036)

210,00 грн
Доступність:
Немає в наявності
Короткий опис

Якщо у вас є хороший смак музики, якщо ви розбираєтеся в легендах метал-груп, то без всяких сумнівів, це, те що вам потрібно! Чорне на білому, і нічого зайвого.

Розмір:
Стандартний (61x91.5см)
Категорія: 
Теґи: 
Metallica, 
Музика

Якщо у вас є хороший смак музики, якщо ви розбираєтеся в легендах метал-груп, то без всяких сумнівів, це, те що вам потрібно! Чорне на білому, і нічого зайвого.

Яскравий постер - це ідеальний спосіб доповнити інтер'єр приміщення, а також створити певну атмосферу і підкреслити індивідуальність, що живуть або працюють в ньому людей.

Пропоновані в нашому магазині плакати представляють собою ліцензійну продукцію від англійського виробника. Тобто на їх випуск отримано офіційний дозвіл правовласника. Це важливо як з точки зору законності, так і з точки зору оплати роботи художників, фотографів і дизайнерів, які працювали над створенням постерів. Для їх виготовлення використовується спеціальна високоякісний папір щільністю 150 г/м². Зображення наноситься методом 3-шарової літографічної друку, який дозволяє добитися ідеальної передачі кольору, щільності і насиченості кольору і чіткої, якісної графіки.

Крім незаперечних естетичних якостей у плакатів є ще одна важлива перевага - їх дуже просто повісити або, при необхідності, зняти.

У нашому інтернет-магазині без проблем можна знайти постер, який органічно впишеться в загальну стилістику інтер'єру і зробить його більш живим.

Розмір Стандартний (61x91.5см)
Щільність паперу 150г/м²
Монтаж / Орієнтація Книжна
Виробник Pyramid International
Код товару ps-0036