Ми працюємо у обмеженому режимі, оскільки більшість нашої команди наразі у відпустці. Прохання врахувати можливу затримку в обробці вашого замовлення. Дякуємо за розуміння!

Блоґ

Кінематографічний Всесвіт Marvel (MCU) вражає своїм розмахом, розмірами та результатами. Його супергеройська сага «Месники» розтягнулася на 23 фільми і продовжує зростати, а його касові збори становили понад 20 мільярдів доларів. Цей глобальний бренд залучив номінантів та лауреатів «Оскара», зокрема Роберта Дауні-молодшого, Семюеля Л. Джексона, Брі Ларсон та Лупіту Ніонго. Але, мабуть, найдивовижніше те, що все таки відбулося. Адже навіть Кевін Файгі – творець франшизи «Месники» заявляв, що для них такий глобальний успіх став несподіванкою. То як же все було?
Зараз плакат вважається найбільш простою і доступною формою мистецтва, принаймні, з точки зору споживача - коштує недорого, вибір величезний, елементарно наклеюється, а якщо набрид, то розставання з ним не викликає жалю. Однак за цією простотою криється багата, насичена історія та праця безлічі обдарованих людей.
Вона зухвало смілива, але ніколи не буває до кінця відкритою, вона кокетлива, але дуже незалежна, вона еротична, сексуальна і спекотна, але, як правило, залишає простір для уяви. Безумовно, мова йде про дівчину Pin Up, чий збірний образ був створений, щоб завоювати серця чоловіків, але при цьому зробив жінок вільніше, позбавивши їх від закостенілих моральних підвалин, а заодно став основою для різноманітної реклами. Втім, про все по порядку.
«Guinness», «Heineken», «Budweiser», «Corona» - це лише мала частка з усього різноманіття марок і сортів пива, що існують в сучасному світі. Повний список займе гігантський об`єм і, скоріше за все, повністю його не знають навіть фахівці-пивовари. І це не дивно, якщо врахувати, що історія пива стародавня як саме людство і містить безліч цікавих, а часто і кумедних фактів. Але про все по порядку - про пиво взагалі і про деякі марки зокрема.
Коли перші автомобілі виїхали на дорогу, там панувала повна анархія - ні тобі правил, ні номерів, коротше привільне життя, не обтяжене якими б то не було зобов'язаннями. Однак це тривало недовго. У 1893 році, у Франції, з'явилися реєстраційні знаки транспортних засобів і поступово поширилися по всій планеті. Зрозуміло, в кожній країні вони різні в силу відмінностей менталітету, звичаїв, та й просто національних особливостей. Найбільше, мабуть, з унікальністю постаралися США, причому не тільки країна в цілому, але і кожен штат окремо. І зробили вони це настільки добре, що автомобільні номери США перетворилися в предмети колекціонування та декору. Не менш примітна і їх історія.
Більшість людей не усвідомлюють, що у перукарів дуже довга і яскрава історія, що йде в минуле на багато тисяч років. Вчені припускають, що Homo sapiens прагнув вкоротити бороду і волосся ще за часів Льодовикового періоду. Зрозуміло, це чисто умоглядні висновки, але вони мають під собою основу. Справді, шанс втекти на безпечну відстань від, скажімо, печерного лева чи ведмедя сам по собі не високий, а з метрової бородою на обличчі і зовсім до образливого близький до нуля. Втім, палеоліт - це занадто давно, переберемося ближче.
Він говорив про себе «Найвеличніший», і завдяки неймовірній харизмі вже на початку кар'єри з цим багато хто погодився. Спортивний світ сповнений шоуменів і великих спортсменів, але, можливо, ці якості ніколи не були настільки добре об'єднані як у молодій людині, який почав життя як Кассіус Клей і став всесвітнім явищем як Мухаммед Алі. Людина, який хвалився своєю здатністю «пурхати, як метелик, жалити, як бджола», перетворився з дратівливої цікавості нахаби в міжнародного героя.
У квітні 2011 року на каналі HBO з'явився новий серіал «Гра престолів», дивний фантастичний серіал, в успіху якого ніхто не був впевнений. Перший епізод зібрав близько 2,5 мільйона глядачів, потім в середньому по 9,3 мільйона в кожному епізоді першого сезону, що в принципі непогано. До шостого сезону це число досягло 30 мільйонів глядачів, не рахуючи піратських переглядів. Вісім років по тому, якщо ви не дивилися «Гру престолів», на вас поглядають з боязко цікавістю як на соціальний феномен. Але як цей серіал став одним з найпопулярніших телешоу всіх часів?
Велика депресія надихнула на створення найбільш пам'ятних фотографій 20-го століття, реалістично відобразили душевний біль і страждання нації без роботи. Знімки хлібних черг, покинутого житла і зневірених матерів поширювали інформацію про депресію через газетні кіоски по всій території Сполучених Штатів, шокуючи культурну свідомість обивателів. Але знімок «Обід на хмарочосі» був іншим.
Зоряні війни - це ціла епопея з фантастичним сюжетом, в якому легко заплутатися, якщо ви тільки починаєте знайомитися з героями всіх епізодів. Але якщо ви переглянули всі фільми «Зоряних війн», знаєте, як створювалася найуспішніша медіафраншиза в світі, і можете з легкістю описати персонажа або сюжет, зображені на наших постерах, тоді нам є про що з вами поговорити.